Kasa fiskalna FAWAG LITE

Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer. Tylko 1090 zł netto.

zobacz więcej
Kasa fiskalna FAWAG LITE

Kasa Fiskalna Posnet Ergo

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

zobacz więcej
Kasa Fiskalna Posnet Ergo

Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych. Sprawdzi się na bramce w dyskotece. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion również w pracy mobilnej. Teraz w nowej promocyjnej cenie 1090 zł.

zobacz więcej
Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K

Kasa fiskalna Aclas Kobra

PROMOCJA Nowoczesna przenośna kasa z kopią elektroniczną ACLAS Kobra doskonale nadaje się do małych placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych, zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie.

zobacz więcej
Kasa fiskalna Aclas Kobra

Sprzedaż i serwis kas fiskalnych w Radomiu

Aktualności
Promocyjna cena kas Aclas2018-07-09

W dniach od 9.07.2018 do  20.07.2018 obniżamy ceny na kasy Aclas:
Aclas Kobra - 890 zł netto


Aclas Kos E - 890 zł netto

Nowość w kategorii kas małych - FAWAG Lite wyprodukowana przez Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A.2018-05-10

Do oferty produktowej  kas małych wprowadzono nowość - kasę fiskalną FAWAG Lite, której producentem jest  FAWAG S.A. Urządzenie już w sprzedaży. Charakteryzuje się solidnością i prostą obsługą. Więcej o kasie FAWAG Lite tutaj

Posnet Ergo - suma wszystkich zalet.2018-04-20

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie. Więcej o kasie fiskalnej tutaj.

Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne

Skorzystaj z dużego doświadczenia firmy InfoPlus w serwisowaniu i sprzedaży urządzęń fiskalnych. Powierz nam te zadania, bo błąd w tym wypadku dużo kosztuje.
Oprogramowanie

Oprogramowanie

Dostarczamy oprogramowanie, które pozwala być o krok przed konkurencją. Proponowane przez nas rozwiązania znacząco przyczyniają się do usprawnienia funkcjonowania firmy.
Komputery

Komputery

Oferujemy w sprzedaży szeroko pojęty sprzęt komputerowy, sieciowy, akcesoria i podzespoły komputerowe.Jeśli wiesz jaki sprzęt Cię interesuje albo masz wyliczoną kwotę na zakup napisz do nas, Przedstawimy ofertę specjalnie stworzoną dla Ciebie.
Sieci komputerowe

Sieci komputerowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku firma InfoPlus proponuje szeroki zakres usług outsourcingowych. Nasi specjaliści przejmą od Państwa zadania obsługi infrastruktury IT, co pozwoli Waszej Firmie skoncentrować się na własnej działalności, zwiększy efektywność i obniży koszty.