Kasa fiskalna POSNET ERGO ONLINE

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

zobacz więcej
Kasa fiskalna POSNET ERGO ONLINE

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2

Thermal XL2 to kolejna wersja znanej i cieszącej się bardzo dużą popularnością na rynku drukarki fiskalnej. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na wyjątkowo łatwe i ergonomiczne zaaranżowanie dowolnego stanowiska kasowego. Tylko 2890 zł netto.

zobacz więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2

Kasa fiskalna FAWAG LITE

Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer. Tylko 1090 zł netto.

zobacz więcej
Kasa fiskalna FAWAG LITE

Kasa Fiskalna Posnet Ergo

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

zobacz więcej
Kasa Fiskalna Posnet Ergo

Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych. Sprawdzi się na bramce w dyskotece. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion również w pracy mobilnej. Teraz w nowej promocyjnej cenie 1090 zł.

zobacz więcej
Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K

Kasa fiskalna Aclas Kobra

PROMOCJA Nowoczesna przenośna kasa z kopią elektroniczną ACLAS Kobra doskonale nadaje się do małych placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych, zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie.

zobacz więcej
Kasa fiskalna Aclas Kobra

Komputery

Posiadamy bogaty wybór komputerów. Mogą Państwo zdecydować się na modele nowe i komputery używane. Cała oferta jest nieustannie poszerzana w zależności od potrzeb naszych klientów.

 

 

Dlatego każdy bez problemu znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

 

 

Jeśli zależy nam na tym, aby zaoszczędzić podczas zakupu sprzętu komputerowego, to mamy różne rozwiązania. Jednym z nich jest wybór komputera poleasingowego. W ten sposób można kupić sprzęt wysokiej jakości, a nawet markowy, a przy tym w całkiem przystępnej cenie. W naszej firmie dostaną Państwo komputery używane od najlepszych producentów.

 

 

Warto więc bliżej zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą.

 

 

Dell to światowa marka produkująca wysokiej klasy komputery przeznaczone do bardzo wymagających zadań. Doceniona została przez wielu klientów, gdyż cechuje ją nie tylko niezawodność, ale równocześnie zaawansowane technologie, pozwalające na wyższą jakość pracy. Komputery Dell wybierane są więc chętnie przez firmy. Nasz sprzęt odznacza się bardzo dobrymi parametrami oraz stosunkiem ceny do jakości. Staramy się, aby każdy nasz produkt był dostosowany do indywidualnych preferencji klienta, dlatego w razie jakichkolwiek życzeń prosimy o kontakt z biurem. Komputery Dell to markowy sprzęt, który może służyć lata zarówno w domu, jak i w biurze.

 


Użytkownicy chwalą sobie komputery marki HP ponieważ są niezawodne i podążają za najnowszymi osiągnięciami techniki komputerowej. Tego typu sprzęt jest więc nie tylko sprawdzony przez wiele firm, ale równocześnie okazał się być niezawodny. Dlatego właśnie wielu klientów decyduje się na to, aby w przedsiębiorstwie używane były właśnie komputery HP. To klasa sama w sobie i każdy ma tego świadomość. Mamy więc przyjemność zaprezentować Państwu szeroki wybór sprzętu tej właśnie marki, która zaskarbiła sobie już zaufanie milionów użytkowników na całym świecie.

 

 

Sprzęt komputerowy należy dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Innego rodzaju będą mianowicie komputery biurowe, a innego znów sprzęt, na którym będziemy wykonywać projekty graficzne. Jeśli nie jesteś profesjonalnym grafikiem czy też wymagającym specjalistą, to nie potrzebujesz aż tak bardzo zaawansowanych technologii. W takiej sytuacji niezbędny będzie bowiem komputer, który pozwoli na komfortową pracę oraz swobodne poruszanie się po sieci. Komputery biurowe powinny być także możliwie ciche, energooszczędne oraz niedrogie.

 

 

Warto dobrze przemyśleć tego typu decyzję.