Kasa fiskalna POSNET ERGO ONLINE

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

zobacz więcej
Kasa fiskalna POSNET ERGO ONLINE

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2

Thermal XL2 to kolejna wersja znanej i cieszącej się bardzo dużą popularnością na rynku drukarki fiskalnej. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na wyjątkowo łatwe i ergonomiczne zaaranżowanie dowolnego stanowiska kasowego. Tylko 2890 zł netto.

zobacz więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2

Kasa fiskalna FAWAG LITE

Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer. Tylko 1090 zł netto.

zobacz więcej
Kasa fiskalna FAWAG LITE

Kasa Fiskalna Posnet Ergo

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

zobacz więcej
Kasa Fiskalna Posnet Ergo

Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych. Sprawdzi się na bramce w dyskotece. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion również w pracy mobilnej. Teraz w nowej promocyjnej cenie 1090 zł.

zobacz więcej
Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K

Kasa fiskalna Aclas Kobra

PROMOCJA Nowoczesna przenośna kasa z kopią elektroniczną ACLAS Kobra doskonale nadaje się do małych placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych, zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie.

zobacz więcej
Kasa fiskalna Aclas Kobra

O Firmie

Firma InfoPlus to autoryzowany dostawca urządzeń fiskalnych, oprogramowania, sprzętu komputerowego, systemów sieciowych a także innych urządzeń wspomagających pracę sklepu, hurtowni, magazynu, firmy handlowo-usługowej, produkcyjnej, gastronomii i hotelu.


Oferujemy szeroki wybór wybranych urządzeń fiskalnych różnych producentów. Będąc dealerem wielu uznanych firm polecamy to co najlepsze dla konkretnego klienta.

 

 

Każdego traktujemy indywidualnie.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę: kasy i drukarki fiskalne, komputery, serwery, sieci komputerowe i kasowo-komputerowe, oprogramowanie, wagi, czytniki i drukarki kodu kreskowego, systemy gastronomiczne i hotelowe, materiały eksploatacyjne.

 

Nasz serwis prowadzi instalacje sprzętu, wdrożenia, szkolenia, zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

 

Oferujemy usługi hostingu i kolokacji, wymagających  niestandardowych rozwiązań, zapewnienia bezpiecznego i bezawaryjnego działania 24/7.
Od 1995 roku  dostarczamy klientom usługi projektowania, wdrażania oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych na najwyższym poziomie.

 

 

Zacznij korzystać ze sprawdzonych rozwiązań i dołącz do grona zadowolonych klientów.