Posnet POSPAY Online

Pospay Online to kasa, drukarka fiskalna i terminal płatniczy w jednym urządzeniu.

zobacz więcej
Posnet POSPAY Online

Kasa fiskalna POSNET BINGO MAX ONLINE

Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu.

zobacz więcej
Kasa fiskalna POSNET BINGO MAX ONLINE

Terminale płatnicze PayTel

Brak ukrytych kosztów, brak wymogu deklaracji obrotu, bezpłatny i szybki serwis, szybka płatność.

zobacz więcej
Terminale płatnicze PayTel

Kasa fiskalna POSNET ERGO ONLINE

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

zobacz więcej
Kasa fiskalna POSNET ERGO ONLINE

Terminal dotykowy POSIFLEX PS-3416E

Terminal PS-3415E jest modelem podstawowym który spełni rolę stanowiska sprzedażowego POS w każdej branży.

zobacz więcej
Terminal dotykowy POSIFLEX PS-3416E

Kasa fiskalna Elzab Mini LT K10 Online

Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. ELZAB K10 ONLINE BT/WiFi to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10.

zobacz więcej
Kasa fiskalna Elzab Mini LT K10 Online

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności.

zobacz więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Kasa fiskalna FAWAG LITE ONLINE

Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Tylko 1290 zł netto.

zobacz więcej
Kasa fiskalna FAWAG LITE ONLINE

Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online

Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE. W cenie 1390 zł netto.

zobacz więcej
Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online

Sieci IT

Posiadamy bogaty wybór komputerów. Mogą Państwo zdecydować się na modele nowe i komputery używane. Cała oferta jest nieustannie poszerzana w zależności od potrzeb naszych klientów.

 

 

Dlatego każdy bez problemu znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

 

 

Jeśli zależy nam na tym, aby zaoszczędzić podczas zakupu sprzętu komputerowego, to mamy różne rozwiązania. Jednym z nich jest wybór komputera poleasingowego. W ten sposób można kupić sprzęt wysokiej jakości, a nawet markowy, a przy tym w całkiem przystępnej cenie. W naszej firmie dostaną Państwo komputery używane od najlepszych producentów.

 

 

Warto więc bliżej zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą.

 

 

Dell to światowa marka produkująca wysokiej klasy komputery przeznaczone do bardzo wymagających zadań. Doceniona została przez wielu klientów, gdyż cechuje ją nie tylko niezawodność, ale równocześnie zaawansowane technologie, pozwalające na wyższą jakość pracy. Komputery Dell wybierane są więc chętnie przez firmy. Nasz sprzęt odznacza się bardzo dobrymi parametrami oraz stosunkiem ceny do jakości. Staramy się, aby każdy nasz produkt był dostosowany do indywidualnych preferencji klienta, dlatego w razie jakichkolwiek życzeń prosimy o kontakt z biurem. Komputery Dell to markowy sprzęt, który może służyć lata zarówno w domu, jak i w biurze.

 


Użytkownicy chwalą sobie komputery marki HP ponieważ są niezawodne i podążają za najnowszymi osiągnięciami techniki komputerowej. Tego typu sprzęt jest więc nie tylko sprawdzony przez wiele firm, ale równocześnie okazał się być niezawodny. Dlatego właśnie wielu klientów decyduje się na to, aby w przedsiębiorstwie używane były właśnie komputery HP. To klasa sama w sobie i każdy ma tego świadomość. Mamy więc przyjemność zaprezentować Państwu szeroki wybór sprzętu tej właśnie marki, która zaskarbiła sobie już zaufanie milionów użytkowników na całym świecie.

 

 

Sprzęt komputerowy należy dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Innego rodzaju będą mianowicie komputery biurowe, a innego znów sprzęt, na którym będziemy wykonywać projekty graficzne. Jeśli nie jesteś profesjonalnym grafikiem czy też wymagającym specjalistą, to nie potrzebujesz aż tak bardzo zaawansowanych technologii. W takiej sytuacji niezbędny będzie bowiem komputer, który pozwoli na komfortową pracę oraz swobodne poruszanie się po sieci. Komputery biurowe powinny być także możliwie ciche, energooszczędne oraz niedrogie.

 

 

Warto dobrze przemyśleć tego typu decyzję.

 

Sieci komputerowe

 

Siec komputerowa to bardzo ważny element każdej firmy. Dobrze zbudowana i regularnie konserwowana zapewnia długą i bezawaryjną pracę. Nasza firma może stworzyć lub rozbudować Twoją sieć komputerową. Przeprowadzimy Cię przez cały proces informatyzacji firmy!

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także kompleksową obsługę sieci komputerowych począwszy od fachowej pomocyzaprojektowaniu i wyborze odpowiednich komponentów i urządzeń dla państwa sieci, przez wykonanie prac związanych z jej budową oraz uruchomieniem a skończywszy na późniejszej opiece serwisowej.